Minář Karel (Kroměříž 1901 - 1973 Praha)
Dva koně v zahradě, signováno a datováno vlevo dole Karel Minář 34, olej/plátno fixované na kartonu, 49 x 58 cm, rám (Šm)
05.03.2016 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.03.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 27.02. - 05.03.2016 |